Çekilişlerimiz

Muyika Design

Çekilişle kazanan 3 kişiye duvar saati hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @muyika_design hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

FEKARE

Fekare

Çekilişle kazanan 1 kişiye 100 TL hediye çeki hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @fekarehome hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Kozmidelic

Çekilişle kazanan 3 kişiye duvar örtüsü hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @kozmik.tapestry hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Mimi Things Co

Çekilişle kazanan 3 kişiye broş hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @mimithingsco hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Smiling Walls

Çekilişle kazanan 3 kişiye duvar saati hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @smilingwalls.co hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Kolektif Kitap

Çekilişle kazanan 3 kişiye Cep Klasikleri Dizisi seti  hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @kolektifkitap hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Truva Akademi

Çekilişle kazanan 5 Kişiye Sertifikalı Uzaktan Eğitim Hediye + 10 Kişiye Tüm Uzaktan Eğitimlerde %30 İndirim + 10 Kişiye Tüm Uzaktan Eğitimlerde %20 İndirim hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @truvaakademi hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Note

Çekilişle kazanan 5 kişiye kozmetik seti hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @notecosmeticsturkey hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Power İstanbul

Çekilişle kazanan 5 kişiye 100 USD indirim çeki hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @power_istanbul hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Orestia Handmade

Çekilişle kazanan 1 kişiye Orestia Focus set hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @orestiya.handmade hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Elin Bags

Çekilişle kazanan 1 kişiye siyah/zebra çanta ve 3 kişiye %50 indirim çeki hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @elinbags hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Kirpi Cafe

Çekilişle kazanan 2 kişiye 100 TL’lik D&R Çeki hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @kirpicafe hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Placebo

Çekilişle kazanan 5 kişiye 50 TL indirim kodu hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @placeboriginals hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

DeerCase

DeerCase

Çekilişle kazanan 2 kişiye 50 TL hediye çeki hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @deercase_official hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Huxel

Çekilişle kazanan 1 kişiye 250 TL hediye çeki hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @huxelofficial hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Tiburon

Çekilişle kazanan 5 kişiye hediye kutusu hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @tiburoncomtr hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

The Goat Cold Brew

Çekilişle kazanan 5 kişiye tadım paketi hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @thegoat.coffee hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Gündüz Saat

Çekilişle kazanan 3 kişiye 200 TL hediye çeki hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @gunduzsaat hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Saat modellerine göz atmak için tıklayın!

Marstec Elektronik

Çekilişle kazanan 3 kişiye Bluetooth Kulaklık Hediye hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @marstec.official hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Anatolian Puzzle

Çekilişle kazanan 2 kişiye 1000 parçalık puzzle hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @girdapmies ve @anatolianpuzzle hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Hemen Yerini Al!

Ücretsiz Kaydol
@2022 Girişimcilik Dünyasına Atılım Platformu / MieS